Groningen .Hotel miss blanche.

We geven graag het gevoel van thuis, maar overtreffen dat nog liever. Daarom zijn al onze suites en appartementen uniek ingericht. Met elk een eigen sfeer, huiselijk en warm. Verrassende meubels en dito kunst. Voor met z’n twee of met z’n allen. Voor zaken of plezier.

Gastvrijheid zit bij ons in het bloed. Maak kennis met ons team dat er alles aan doet om uw verblijf onvergetelijk te maken. We lopen met u mee naar uw kamer en verzorgen uiteraard ook dat uw bagage daar komt. En kunnen we u verder nog ergens mee helpen? Dan horen we dat graag.

U kunt bij ons terecht voor een comfortabele overnachting met 2 personen in onze standaard kamer aan de achterzijde van het hotel of in een van onze luxe Suites. Ook hebben we Executive Apartments voor 6 personen. We kunnen elk reisdoel en reisgezelschap huisvesten voor korte of langere tijd.

Onze 46 Suites & Apartments hebben allemaal een luxe badkamer, waarvan enkele met ligbad (vraag hier gerust naar bij uw boeking). Ook zijn bijna alle kamers voorzien van een volledig uitgeruste keuken met alles wat u nodig heeft voor een onbezorgd verblijf. Geniet van de luxueuze inrichting waarin ruimte en comfort centraal staan. En vraag gerust naar de mogelijkheden, we maken graag een aanbieding op maat.

We doen er alles aan om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Daarom vult onze housekeeping standaard alle koffie- en theevoorzieningen bij. Uiteraard zijn ook beddengoed, handdoeken en badkamer essentials altijd voorradig. U neemt alleen uw eigen bagage mee, de rest regelen wij.

Verblijft u langere tijd bij ons? Dan zorgen we ook voor een wasmachine, droger en wasmiddel.

Kunnen we verder nog iets voor u doen? Vraag het ons gerust.

Een oase van rust en luxe in een bruisende binnenstad. Van onze kleinste kamer tot ons grootste appartement: die missie is geslaagd voor elk van onze verblijven. Even helemaal weg omdat we de tijd laten stilstaan. In onze suites en appartementen vindt u geen klok, wake-up service of hoteltelefoon. Uiteraard wel gratis WIFI zodat u zelf kiest hoe bereikbaar u wilt zijn.

Goed om te weten

Groningen is een bruisende studentenstad en staat nooit stil.  Wij kunnen de stilte op straat niet garanderen. Daarom krijgt u van ons oordopjes zodat u zeker weten ongestoord kunt slapen.

Text ; Miss Blanche

Check de website 

Quartier-Miss-Blanche-8-1024x683

We geven graag het gevoel van thuis, maar overtreffen dat nog liever. Daarom zijn al onze suites en appartementen uniek ingericht. Met elk een eigen sfeer, huiselijk en warm. Verrassende meubels en dito kunst. Voor met z’n twee of met z’n allen. Voor zaken of plezier.

Gastvrijheid zit bij ons in het bloed. Maak kennis met ons team dat er alles aan doet om uw verblijf onvergetelijk te maken. We lopen met u mee naar uw kamer en verzorgen uiteraard ook dat uw bagage daar komt. En kunnen we u verder nog ergens mee helpen? Dan horen we dat graag.

IMG_1844-667x50010963635492bf7e5b_z6058337_101_z155247833155248480e7208c5996e4d0d2afb04dfadfb8fc52exutive-apartmentGroningen,_Groninger_museum_foto5_2012-0901_09.27The city of Groningen, The Netherlands with A-kerk at nightHotel_Miss_Blanche_Suites_Apartments-Groningen-Info-29-572878hotel-miss-blanche-suites--apartments-1500x1000_chotel-miss-blancheIMG_0637-1050x1050winkelen-groningen-hotel-miss-blanche-60342_5Collage_Fotor

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.